Strona główna
 KURSY PLANOWANE (na lata kolejne)

Kontakt

 
 
Naturalna terapia antyrakowa

 
  Powrót do KURSY PLANOWANE

Sprawa leczenia nowotworów jest niezwykle drażliwym tematem. Standardowo - jeśli u kogoś zdiagnozowano raka, osoba ta
staje przed ogromnym naciskiem ze strony konwencjonalnej medycyny, która wymusza na niej natychmiastowe rozpoczęcie terapii, w której skład wchodzi interwencja chirurgiczna, chemioterapia i napromieniowywanie. Większość przestraszonych i zaszokowanych tą sytuacją ludzi, nie jest w stanie przeciwstawić się potędze medycznego autorytetu.

Bezstronne analizy statystyczne dowodzą jednak, że ortodoksyjne metody leczenia raka, takie jak interwencje chirurgiczne, chemioterapia i radioterapia, często czynią więcej złego niż dobrego.
Ten wniosek jest zgodny z ustaleniami Ernesta Krakowskiego, niemieckiego profesora, radiologa. Wykazał on, że przerzuty są zazwyczaj wywoływane przez medyczną interwencję. Zakłócenie guza powoduje wzrost liczby komórek nowotworowych, które dostają się do krwioobiegu, zaś większość farmaceutycznych terapii, zwłaszcza chemioterapia powoduje uwstecznienie układu immunologicznego. Ta kombinacja to recepta na katastrofę.

Wielu z nas, w przypadku prostych dolegliwości, być może chętnie skorzystałaby z terapii naturalnej, ale w przypadku czegoś tak poważnego jak nowotwór, czujemy się bezpieczniej poddając się leczeniu medycyną konwencjonalną.
Akademia Wiedzy Alternatywnej ma jednak odwagę zaproponować inne podejście do tematu nowotworu, szczególnie dlatego,
że nasi wykładowcy osobiście doświadczyli cudownych efektów naturalnego sposobu leczenia tej choroby.
 

Naturalna terapia antyrakowa obejmuje tak istotne tematy, jak:
- radykalna zmiana diety i konsekwentne jej utrzymanie
- sprawdzone preparaty ziołowe oraz naturalna żywność, która leczy
- medycynę informacyjną, wibracyjną i energetyczną
- uzdrawianie emocjonalne oraz terapię umysłu
- odkrycie mentalnych przyczyn choroby
- świadomość wpływu czynników zewnętrznych na rozwój wszelkich chorób (w tym nowotworów)

W leczeniu raka kluczowym jest oparcie się strachowi i naciskom z zewnątrz. Istotne jest przywrócenie naturalnej harmonii organizmu, która została zaburzona i wsparcie systemu immunologicznego w powrocie do zdrowia.

Wiedza, którą przekazujemy na wykładach "Naturalnej terapii antyrakowej" może się przydać KAŻDEMU, ponieważ obejmuje zarówno profilaktykę antynowotworową, jak i naturalne, bezinwazyjne metody leczenia istniejącego już raka. A ponieważ współczesny świat zalany jest lawiną chorób nowotworowych - wiedzę tę warto zdobyć i zachować, aby w razie potrzeby przekazać ją każdemu potrzebującemu.

Wykłady prowadzi: Izabela E. Paletko

©Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO
Created by
HARMONICA

Tel. 504 188 733, 796 871 888, 885 697 332
e-mail:
kontakt@wiedza-idao.pl