Strona główna
 KURSY PLANOWANE (na lata kolejne)

Kontakt

 
 
Nasza Akademia jest nastawiona na rozwój i planuje w przyszłych edycjach poszerzyć naukę o kolejne moduły.
Pragniemy, aby nasi Absolwenci zyskiwali jak najwięcej wiedzy i praktycznych umiejętności zapewniających zarówno zdrowie, dobre samopoczucie, jak i samowystarczalność (od naturalnych, domowych sposobów leczenia, przez tworzenie i stosowanie urządzeń witalizujacych, aż po samodzielną produkcję żywności, wolnej od chemicznych toksyn).

Poniżej znajduje się lista kilku wybranych tematów, jakie będą pojawiać się w ramach nauki w latach kolejnych, zgodnie z aktualną potrzebą, wynikającą z sytuacji ogólnoświatowej i zapotrzebowaniem samych słuchaczy.
 

PLANOWANE WYKŁADY (na lata kolejne)

Naturalna terapia antyrakowa
W leczeniu raka kluczowym jest oparcie się strachowi i naciskom z zewnątrz. Istotne jest przywrócenie naturalnej harmonii organizmu, która została zaburzona i wsparcie systemu immunologicznego w powrocie do zdrowia. Wiedza, którą przekazujemy na wykładach może się przydać KAŻDEMU, ponieważ obejmuje zarówno profilaktykę antynowotworową, jak i naturalne, bezinwazyjne metody leczenia istniejącego już raka. A ponieważ współczesny świat zalany jest lawiną chorób nowotworowych - wiedzę tę warto zdobyć i zachować, aby w razie potrzeby przekazać ją każdemu potrzebującemu.
więcej...


Zioła na co dzień
Lecznicze, uzdrawiające i wzmacniające właściwości ziół są znane ludziom od tysięcy, a nawet dziesiątków tysięcy lat. Wykorzystywane były skutecznie przez cywilizacje Egiptu, Chin, Majów, Indii. W czasach naszych pradziadków były jedynym, łatwo dostępnym lekiem na większość dolegliwości. Warto więc wrócić do dawnych tradycji i poznać bliżej temat ziołolecznictwa.
więcej...

Energia Orgonu
Orgon - jest nazwą dla podstawowej energii kosmicznej, którą jako pierwszy badał austriacki naukowiec Wilhelm Reich.
Energia Orgonu jest wszechobecna i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi i w kosmosie. Tam, gdzie Orgon występuje w większych ilościach, tam życie rozkwita bujnie i promieniuje silną witalną energią. Pojawia się stan zdrowej i żywej atmosfery, wegetacja roślin jest bujna i świeża, pełna życia.

więcej...


Terapia kryształami
Kryształy i minerały kryją w swoim wnętrzu niezwykłą moc. Mogą stać się naszymi pomocnikami w rozwoju, w poszukiwaniu prawdy, uzdrawianiu, regeneracji organizmu i oczyszczaniu. Mogą nas zasilać energią oraz chronić, ułatwiać transformację, wspierać
w działaniu, bądź otwierać na duchowe przekazy. Osoba, która otworzy się na ich moc i zacznie z nami współpracować, może zyskać wiele wsparcia na wszystkich płaszczyznach życia.

więcej...

Naturalne ogrodnictwo i rolnictwo
Korzyści ze stosowania ogrodnictwa i rolnictwa naturalnego/ekologicznego są oczywiste. Wyhodowana w ten sposób żywność nie zawiera szkodliwych substancji, jest więc zdrowsza i lepiej zaspokaja potrzeby organizmu, dostarczając wysokowartościowych pierwiastków i mikroelementów. Jest również pełna naturalnej energii, zwiększając jej zasoby w naszym ciele.
więcej...

Mądre życie, czyli poradnik świadomego człowieka
W obecnych czasach organizm człowieka bombardowany jest ze wszystkich stron toksynami (pożywienie, powietrze którym oddychamy, kosmetyki, środki czystości, a nawet odzież) i nie nadąża z usuwaniem szkodliwych substancji. Toksyny gromadzą się
w tkankach  latami, powodując różne choroby i odbierając nam siły i energię do życia. Warto więc ograniczyć szkodliwe wpływy na tyle, na ile to możliwe, używając min. naturalnych preparatów, środków czystości, kosmetyków. Środki te są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, niż agresywne, syntetyczne specyfiki z konserwantami, barwnikami i surowcami modyfikowanymi genetycznie.

więcej...

Medycyna informacyjna i wibracyjna
W przypadku chorób przewlekłych, klasyczna medycyna zachodnia nie szuka ich przyczyn, nie zajmuje się właściwymi powodami
ich występowania, zajmuje się tylko objawami i konsekwencjami. Próbuje rozwiązać nabrzmiałe problemy, zupełnie zapominając
o profilaktyce, czyli zabezpieczeniu się przed chorobą, zanim ona powstanie.
Według współczesnej naturoterapii, rzeczywistą i namacalną przyczyną wszystkich chorób są, fizycznie obecne w ludzkich organach, toksyny i infekcje. To one, łącznie z nieprawidłowo funkcjonującym systemem odpornościowym, doprowadzają do trwałego uszkodzenia tkanek i przewlekłych schorzeń. Jeśli właściwą detoksykacją uda się wydalić z ciała toksyny, z reguły dochodzi do zaniku większości przewlekłych objawów, a nawet do całkowitego ustąpienia dolegliwości.

więcej...

Tai Chi
Ludzie przez wieki szukali i wdrażali różne formy systemów usprawniających ciało i umysł. Niejednokrotnie podpatrując naturę
i obserwując jak sobie radzi z problemami. Poszukiwali eliksiru na zdrowie i długowieczność. Jednym z takich systemów jest stworzone przez ludzi wschodu Tai Chi.

więcej...


System energetyczny człowieka
Świadomość zasad przepływu energii jest niezbędna każdemu człowiekowi. Dzięki zrozumieniu tego tematu możliwe stanie się: poprawienie zdrowia i samopoczucia, zwiększenie osobistej Mocy, mądre gospodarowanie własnymi zasobami energetycznymi
i ogólnie - większa samoświadomość. Naukę o systemie energetycznym opieramy o filozofię Wschodu, starożytną wiedzę z dawnych epok oraz współczesne badania weryfikujące dawne tradycje.
Omawiać będziemy zarówno energię wypełniającą całą przestrzeń życiową, jak i energię człowieka, która przenika wszystkie tkanki, komórki i narządy ustroju ludzkiego.

więcej...

 

©Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO
Created by
HARMONICA

Tel. 504 188 733, 796 871 888, 885 697 332
e-mail:
kontakt@wiedza-idao.pl