Strona główna
 O AKADEMII IDAO

Kontakt

 
 
Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO powstała z inicjatywy osób, których życiowe pasje, zainteresowania, doświadczenie oraz cel ukierunkowane są na przywrócenie ludziom ich naturalnej witalności, odbudowanie wewnętrznej Mocy i wzniesienie na wyższy pułap rozwoju osobistego.

Głównym założeniem Akademii jest przekazanie jak najszerszej grupie ludzi wiedzy i umiejętności, popartych wielowiekowymi tradycjami i ogromnym doświadczeniem praktycznym, które dadzą absolwentom szansę na lepsze i bardziej świadome życie, ułatwiając funkcjonowanie w tym, jakże zanieczyszczonym, skażonym chemicznie i zdominowanym przez koncerny świecie.
Informacje przez nas przekazywane poruszają bardzo często tematy odbiegające od kanonów współczesnej nauki i medycyny.
Zależy nam, aby jak największa ilość osób stała się świadomymi „konsumentami” i ludźmi, którzy będą potrafili pomóc sobie i swoim bliskim, wykorzystując doświadczenia dawnych kultur i terapii naturalnych.

Wiedza przekazywana na zajęciach, skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na zainteresowania, umiejętności, doświadczenie, dla tych, którzy poszukują źródła i drogi zdrowego życia, pragną doświadczyć pozytywnych zmian w swoim życiu
i pogłębić swoją świadomość.

Logo Akademii to symbol Owocu Życia - jedna z najbardziej
uświęconych form Świętej Geometrii, źródło wszelkich formuł, praw, dźwięków i biologicznych form życia. Symbolizuje ono doskonałość i pełnię, którą każdy z nas ma szansę osiągnąć rozwijając swoją świadomość, ducha i ciało fizyczne.
 

Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej STOSOWANIE.
Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co robisz.

Les Giblin

Czasy, w których żyjemy, warunki bytowania i funkcjonowania w społeczeństwie, od wielu już lat zmieniają się diametralnie.
Niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jak w tej sytuacji się odnaleźć, poprowadzić swoje życie tak, aby nie ulec chorobom, złym nawykom, poprawić swoją świadomość, samopoczucie oraz móc przekazywać wiedzę o zdrowym życiu kolejnym pokoleniom.
Coraz więcej z nas pragnie, aby życie stało się prostsze i chce obronić się przed następstwami postępu cywilizacji, która próbuje nas zaprogramować na działania zmierzające do manipulowania naturą oraz tym, do czego jesteśmy stworzeni.

Najważniejszą rzeczą, którą powinniśmy i musimy posiąść, jest wiedza o sytuacji, jaka ma miejsce oraz o sposobach ochrony siebie i innych przed tymi działaniami.
Wielu z nas, szukając tego typu wiedzy i informacji, w głównej mierze opiera się na mediach, pismach/poradnikach, ośrodkach doradczych, szkołach profilowanych i specjalistycznych. Źródła te jednak nie dają pełnej wiedzy, skupiają się często tylko na wybranych i okrojonych tematach, bądź dążą do wychowania specjalistów, którzy uczeni są poruszania się w jednym zakresie tematycznym.
Tego typu instytucje, czy źródła wiedzy, nie oferują tego co najważniejsze, czyli KOMPEDIUM WIEDZY ZDROWEGO CZŁOWIEKA, przeznaczonego DLA KAŻDEGO Z NAS (a nie tylko specjalistów, potencjalnych terapeutów, czy lekarzy).

Doskonałym rozwiązaniem jest właśnie AKADEMIA WIEDZY ALTERNATYWNEJ ,,IDAO”.

Dlaczego warto uczyć się w Akademii i czym różnimy się od innych
- nasza Akademia jest przeznaczona dla wszystkich ludzi - bez względu na wiek, płeć, poglądy, wiedzę i umiejętności;
- w odróżnieniu od innych tego typu szkół, nie skupiamy się tutaj i nie jest naszym celem wychowanie specjalistów, ale dotarcie
  do wszystkich ludzi zainteresowanych zdrowym i bardziej świadomym życiem oraz przekazanie wiedzy potrzebnej w życiu
  codziennym, a nie tylko zawodowym;
- przekazujemy wiedzę w łatwy do przyswojenia i skuteczny sposób, w miłej i przyjaznej atmosferze;
- indywidualne podchodzimy do każdego z uczących się w naszej Akademii, dbamy o każdego w taki sposób, aby poczuł pozytywną
  energię, poprawił samopoczucie, odzyskał więcej witalności i radości życia;
- informacje, które przekazujemy zweryfikowaliśmy osobiście, wykorzystując je na co dzień w życiu i w niesieniu pomocy innym;
- podstawowy cykl nauczania trwa tylko 3 miesiące (zamiast 1 roku, czy 2 lat), dzięki czemu łatwiej jest zaplanować czas w ciągu
  roku na naukę i szybciej można wdrożyć zdobytą wiedzę do własnego życia. Dodatkowo - koszt nauki jest zdecydowanie niższy!
- dla osób zainteresowanych określonymi tematami - dostępne są kursy uzupełniające (II stopnia), gdzie można pogłębić
  wiedzę i umiejętności w danej tematyce (są to dodatkowe kursy, które odbywają się PO ZAKOŃCZENIU nauki podstawowej).

 

Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO jest inicjatywą prowadzoną przez:
Izabela Paletko HARMONICA
ul. Przebindowskiego 9/7, 31-752 Kraków
NIP: 676-117-49-75, REGON: 356588233